הסעות משדה התעופה בניו יורק

הסעות משדה התעופה בניו יורק

בשעה טובה הגיע הרגע שבו הנסיעה שתכננתם כל כך הרבה שנים יוצאת אל הפועל. חסכתם שקל לשקל, דאגתם לכל הבירוקרטיה האפשרית וכעת כל מה שעליכם לעשות זה לארוז את הפריט האחרון ולצאת לדרך. ניו יורק הגדולה מחכה לכם, וכמה טוב וכיף יהיה להתחיל את הנסיעה כשאתם בידיים טובות.

בניו יורק ישנם שלושה שדות תעופה מרכזיים ואם אתם נוסעים לניו יורק, אתם תגיעו אל אחד מהם בוודאות. הנסיעה אל ניו יורק היא לא המורכבת, לעיתים אנשים מוצאים את המורכבות בנסיעה משדה התעופה בניו יורק וחשוב להכיר את הדרכים לכך, על מנת שתוכלו להתנייד בתוך ניו יורק באופן הכי קל ונגיש שאפשר.

 

הסעות משדה התעופה בניו יורק – אנחנו כאן בשבילכם

שלושת שדות התעופה המרכזיים בניו יורק הם שדה התעופה ג’ון קנדי, שדה התעופה לה גרדיה ושדה התעופה ניו ארק.

היות וההתניידות בתוך מנהטן ובתוך שדות התעופה היא בלי רכבת ישירה, הדרך הכי טובה להגיע אל העיר היא רק עם הסעה פרטית.

שדה התעופה הגדול בניו יורק הוא בעל שישה מסופי נוסעים, 125 שערי מטוסים והוא ממוקם לערך 25 ק”מ ממרכז העיר.

כאן כבר מומלץ שתמצאו שירות הסעות משדה התעופה בניו יורק שבה הנהג ימתין לכם מהרגע שאתם יוצאים מהטרמינל ואף יהיה מעודכן בזמן הנחיתה שלכם באמצעות מעקב אחרי מספר הטיסה.

זהו למעשה הפתרון שרוב הנוסעים לניו יורק בוחרים בו כי אחרי טיסה כל כך ארוכה, נעים להתחיל את החופשה או את השהייה בנגישות ובלי המתנות מיותרות.

 

הסעות משדה התעופה בניו יורק
הסעות משדה התעופה בניו יורק

נסיעה פרטית משדה התעופה בניו יורק – כל ההיתרונות

  • הדבר הכי חשוב שתדעו הוא שהנהג המקצועי ימתין לכם בשדה התעופה ויהיה מעודכן גם במידה וישנם עיכובים, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שיהיה לכם איך להגיע ליעדכם.
  • הנסיעה באמצעות הסעות פרטיות מתקיימת ברכבים מפנקים ומרווחים, ומתאימים לכל סוגי הנוסעים ולמטען גדול במיוחד. אם אתם בטיול משפחתי ואתם כמה אנשים או כמות גדולה של אנשים הרכבים יותאמו לכם באופן אישי.
  • ההסעות הן על ידי נהגים מקצועיים מוכשרים ומוסמכים ומתאימות למשפחות גדולות ולקבוצות. הרכבים הם מרווחים, הנהג מעניק יחס אישי ומפרגן וממתין בטרמינל עד להגעתכם.
  • הנהג יוצר עמכם קשר לאחר שאתם נוחתים, מעדכן אתכם היכן הוא ממתין לכם ואתם יכולים להתחיל את השהייה או החופשה שלכם ברוגע, בשלווה, ועם הידיעה הברורה שכשאתם יוצאים משדה התעופה, אתם בידיים טובות.

 

אילו עוד דרכים יש להגיע לניו יורק?

ישנן כמובן עוד דרכים להגיע לניו יורק אך הן פחות נוחות מהסעה פרטית. יחד עם זאת, כדאי כן להכירן:

  1. רכבת

הרכבת היא פתרון לא נוח, בפרט שאתם אחרי נסיעה עם מזוודות ועייפות של טיסה ארוכה.

  1. שאטלים

שאטלים יוצאים כל חצי שעה ומגיעים אל תחנות מרכזיות במנהטן, אך משם תצטרכו לקחת או מונית או רכבת תחתית וזהו פתרון פשוט לא נוח.

  1. אובר

מונית או אובר אפשר להזמין ביצירה מהטרמינל, אבל אז תיאלצו לחכות ואם אתם עם המון מטען לא בטוח שתוכלו להכנס אל המונית או אם אתם יותר משלושה אנשים.

בכל מקום ישנן דרכים להגעה מבחינת תחבורה ציבורית, אבל כאשר אתם דואגים לעצמכם להסעה פרטית מפנקת עם שירות הסעות משדה התעופה בניו יורק VIP, כאן אי אפשר לטעות. אתם משקיעים כל כך הרבה בנסיעה לניו יורק, מגיע לכם לפרגן לעצמכם בנסיעה פרטית נעימה, נגישה, שתביא אתכם לאן שאתם צריכים ובשירות וליווי אישיים שלא מקבלים באף מקום אחר.